Aktualności

17 paź 2018

Patronat Związku Powiatów Polskich

Związek Powiatów Polskich objął patronatem merytorycznym XXIII Edycje Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku. Za wsparcie i zaufanie dziękujemy.  
11 paź 2018

Patronat Instytutu Badawczego Dróg i Mostów

Instytut Badawczy Dróg i Mostów objął patronatem merytorycznym  XXIII Edycję Konkursu "Modernizacja Roku 2018". Za zaufanie i wsparcie serdecznie dziękujemy.   Cała treść listu do pobrania tutaj
10 paź 2018

Pierwsze obiekty zgłoszone do XXIII Edycji

Pierwsze obiekty zgłoszone do XXIII Edycji napłynęły z Gminy Dywity - oraz ze Starostwa Powiatowego w Pabianicach. Nowa forma zgłoszenia obiektu sprawdza się - formularz elektroniczny działa bez zarzutu.
3 paź 2018

Rozpoczęcie XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego

Każda kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku wnosi pewną świeżość. Nowe spojrzenie, nowe formy, i oczywiście nowe realizacje. Co jest obecnie siłą konkursu? Poza ponad dwudziestodwuletnią tradycją i ciężko wypracowanym prestiżem, dziś jego ogromnym atutem jest na pewno niebywała różnorodność.
2 paź 2018

RELACJA ZE SPOTKANIA Z MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

W Wojewódzkim Zarządzie Dróg w Opolu 21 września 2018 r Marszałek Województwa Opolskiego spotkał się z nagrodzonymi w XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacji Roku, którzy otrzymali Wyróżnienie w kategorii „drogi i obiekty mostowe” za Budowę obwodnicy miejscowości Czarnowąsy - budowa obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 454 na terenie Gminy Dobrzeń Wielki oraz m. Opole, woj.
12 wrz 2018

Związek Powiatów Polskich - spotkanie Jubileuszowe

11 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich.